Polski

Nawigacja: Start >> Wydziały >> Wprowadzenie

O Uniwersytecie

CISISU został powołany do życia 2000 roku jako uczelnia akademicka. Zakres zainteresowań badawczych znajduje odzwierciedlenie w strukturze Uniwersytetu - posiada on 14 wydziałów. Wszelkie działania podejmowane na Uniwersytecie dążą do realizowania takich wartości jak uniwersalizm i otwartość.

CISISU prowadzi 14 kierunków z ponad 22 specjalnościami w ramach studiów I stopnia. Oferujemy Państwu kursy z różnych języków, takich jak język angielski, niemiecki , rosyjski, włoski, francuski, hiszpański, portugalski, koreański, tajski, arabski, japonski, międzynarodowy biznes, gospodarka wystawiennicza i zarządzanie. Kadrę stanowi zespół ponad 800 wykładowców o najwyższych kwalifikacjach zawodowych wywodzących się w głównej mierze ze środowiska akademickiego.

CISISU kształci studentów w 10 budynkach dydaktycznych. Biblioteka jest systemem biblioteczno-informacyjnym, który składa się z Biblioteki Głównej i bibliotek specjalistycznych. Profil zasobów bibliotecznych, na które składają się tradycyjne zbiory oraz najnowsze źródła informacji ma charakter uniwersalny.

Podpisanie umowy o współpracy z uniwersytetami zagranicznymi. Współpracujemy również z wieloma innymi instytucjami, władzami samorządowymi i przedsiębiorcami oraz partnerami zagranicznymi . Docenione zostały nasze starania, dotyczące dostosowania profilu kształcenia do potrzeb rynku pracy. CISISU otrzymał wiele znaczących tytułów i wyróżnień, takich jak: "Uczelnia Liderów w Syczuanie", "Dobra Uczelnia – dobra praca".

Zapraszamy do naszego uniwersytetu

CISISU     蜀ICP备13005553-1号
Copyright © Instytut Chengdu, Syczuański Uniwersytet Studiów Międzynarodowych
ChengDu·SiChuan·China  kod pocztowy:611844 Tel(Fax):+86-28-87213738